NaKaM.BiZ - N=1 DINI, MEDENI, SEVIYYELI AZERI CHAT
Bugün | Canlı | Dünen | Sabah
----
Bugünün oyunları

Brazil - Serie A
01:00, FT, Chapecoense AF 1:2 Fluminense
01:00, FT, Vasco da Gama 2:1 Bahia

France - Ligue 1
19:00, , Monaco -:- Angers
19:00, , Nantes -:- Nice
21:00, , Toulouse -:- Saint-Etienne

Germany - 1. Bundesliga
18:30, 9', Werder Bremen 0:0 Hertha Berlin
20:30, , Bayern Munich -:- Augsburg
20:30, , Hannover 96 -:- Hoffenheim
20:30, , Freiburg -:- Schalke 04

Italy - Serie A
21:00, , Inter -:- Fiorentina

Spain - Primera Division
20:00, , Espanyol -:- Eibar
21:00, , Real Sociedad -:- Rayo Vallecano
22:00, , Atletico Madrid -:- SD Huesca

Argentina - Superliga
01:00, FT, Racing Club 1:0 Union

England - EFL Cup
20:45, , Burton Albion -:- Burnley
20:45, , Wycombe Wanderers -:- Norwich City
20:45, , Oxford United -:- Manchester City
20:45, , Millwall -:- Fulham
20:45, , AFC Bournemouth -:- Blackburn Rovers
20:45, , Preston North End -:- Middlesbrough
20:45, , Wolverhampton Wanderers -:- Leicester City
20:45, , Blackpool -:- Queens Park Rangers
21:00, , West Bromwich Albion -:- Crystal Palace
21:00, , Manchester United -:- Derby County

Germany - 2. Bundesliga
18:30, 10', FC Cologne 0:0 Ingolstadt
18:30, 8', Bochum 0:0 Dynamo Dresden
18:30, 8', Union Berlin 0:0 Holstein Kiel
18:30, 9', Darmstadt 0:0 Arminia Bielefeld

Ireland - Premier Division
21:00, , Dundalk -:- Derry City

Italy - Serie B
21:00, , Brescia -:- Palermo
21:00, , Cittadella -:- Benevento
21:00, , Livorno -:- Lecce
21:00, , Perugia -:- Carpi
21:00, , Pescara -:- Crotone
21:00, , Salernitana -:- Ascoli Calcio 1898 FC
21:00, , Hellas Verona -:- Spezia

Netherlands - KNVB Cup
17:00, 83', AFC 3:0 Telstar
18:30, 8', RKC Waalwijk 0:0 NAC Breda
19:45, , Noordwijk -:- Sparta Rotterdam
19:45, , FC Den Bosch -:- Heracles
19:45, , DVS 33 -:- Roda JC Kerkrade
19:45, , VVSB -:- De Graafschap
19:45, , SVV Scheveningen -:- Cambuur
19:45, , Koninklijke HFC -:- Harkemase Boys
19:45, , Helmond Sport -:- Fortuna Sittard
19:45, , Go Ahead Eagles -:- FC Eindhoven
19:45, , Almere City FC -:- FC Dordrecht
19:45, , HSV ODIN '59 -:- Lisse
19:45, , FC Volendam -:- Willem II
19:45, , Westlandia -:- VVV-Venlo
19:45, , Rijnsburgse Boys -:- TOP Oss
19:45, , Spakenburg -:- DFS
20:00, , Kozakken Boys -:- ONS Sneek
20:45, , Excelsior -:- NEC Nijmegen

N. Ireland - Premiership
20:45, , Ards -:- Glenavon
20:45, , Coleraine -:- Ballymena United
20:45, , Dungannon Swifts -:- Crusaders

Russia - Cup
12:00, FT, Dinamo Barnaul 0:2 FC Orenburg
17:00, 80', Neftekhimik 1:3 Ural

Slovakia - Super Liga
18:00, 39', Nitra 1:0 Trencin

Sweden - Allsvenskan
19:00, , Oerebro -:- Sirius

Switzerland - Super League
20:00, , Grasshopper -:- Thun

Turkey - Cup
12:00, FT, 24 Erzincanspor 2:1 Gazisehir Gaziantep FK
12:00, AP, 1461 Trabzon 7:6 Tuzlaspor
13:00, FT, Erzin Belediyespor 1:4 Umraniyespor
13:30, FT, Yeni Altindag Belediyespor 3:0 Manisaspor
13:30, FT, Diyarbekir Spor AS 1:0 Samsunspor
14:00, FT, Bozuyukspor 0:1 Denizlispor
14:00, FT, Nazilli Belediyespor 5:0 Tokatspor
14:00, FT, Kirklarelispor 4:1 Usakspor
14:00, FT, Maltepespor 1:2 Menemen Belediyespor
14:00, FT, Pendikspor 2:1 Altinordu
14:00, FT, Manisa Buyuksehir Belediyespor 1:2 Keciorengucu
15:30, FT, Tire 1922 Spor 0:1 Sivas Belediye Spor
17:30, 52', Erzurum BB 1:0 Ankara Demirspor
19:30, , Adana Demirspor -:- Yeni Orduspor

Belgium - Cup
20:00, , Eupen -:- Tubize
20:00, , Waasland-Beveren -:- KFC Mandel United
20:30, , Harelbeke -:- Kortrijk

Bulgaria - Cup
15:00, AP, Botev Galabovo 8:9 Vitosha Bistritsa
15:00, FT, Kariana Erden 0:1 Septemvri Sofia
15:00, FT, Strumska Slava 2:1 FC Tsarsko Selo Sofia 2015
15:00, FT, Dobrudzha Dobrich 0:1 PFC Lokomotiv Sofia 1929
15:00, FT, Pomorie 0:1 Lokomotiv Plovdiv
15:00, FT, Hebar 1:6 Beroe
15:00, FT, Atletik Kuklen 0:6 Levski Sofia
16:00, FT, Litex Lovech 0:2 Etar
18:00, 40', Montana 0:0 PFC CSKA-Sofia

Czech Republic - Cup
16:00, FT, Slavicin 3:9 Zlin
16:00, FT, Sokolov 1:2 Banik Ostrava
16:00, FT, MFK Chrudim 2:0 Mlada Boleslav

Denmark - DBU Pokalen
16:30, FT, Ledoeje-Smoerum Fodbold 1:2 Hobro
19:00, , Kolding IF -:- Randers FC

England - League 2
20:45, , Yeovil Town -:- Milton Keynes Dons

England - EFL Trophy Northern Grp. D
20:30, , Crewe Alexandra -:- Manchester City Academy

England - EFL Trophy Northern Grp. F
20:30, , Bradford City -:- Everton Academy

England - EFL Trophy Southern Grp. C
20:45, , Newport County -:- Chelsea Academy

England - EFL Trophy Southern Grp. D
20:45, , Exeter City -:- West Ham United Academy

Italy - Serie C Grp. A
20:45, , Pisa -:- Arezzo

Italy - Serie C Grp. C
14:30, FT, Siracusa Calcio 3:1 Paganese
20:30, , Monopoli -:- Rende
20:30, , Trapani -:- Sicula Leonzio
20:30, , Virtus Francavilla -:- Rieti
20:30, Pst, Viterbese -:- Reggina
20:30, , Juve Stabia -:- Potenza
20:30, , Catanzaro -:- Vibonese
20:30, , Bisceglie -:- Casertana

Norway - 1. Divisjon
19:00, , Mjoendalen -:- Aalesund

Sweden - Superettan
19:00, , Halmstads BK -:- Landskrona BoIS

Argentina - Primera B Nacional
00:00, FT, Ferro Carril Oeste 2:1 Atletico Rafaela

Austria - Cup
16:00, FT, SV Leobendorf 1:2 Altach
18:00, 38', ASK-BSC Bruck/Leitha 0:1 Austria Lustenau
18:35, 7', Wolfsberger AC 1:0 SK Austria Klagenfurt
19:00, , Voecklamarkt -:- Ried
19:00, , Deutschlandsberger SC -:- Wiener Neustadt
19:00, , Hartberg -:- Wattens
19:30, , SV Horn -:- SV Lafnitz
20:45, , Grazer AK -:- Vorwaerts Steyr

China - Cup
12:35, FT, Shandong Luneng 3:0 Dalian Yifang

Colombia - Primera A Clausura
02:45, FT, Envigado 1:1 America de Cali

Ecuador - Serie A - Clausura
03:00, FT, Tecnico Universitario 4:5 Universidad Catolica

England - National League
20:45, , Aldershot Town -:- Maidstone
20:45, , Barnet -:- Havant and Waterlooville
20:45, , Barrow -:- Gateshead FC
20:45, , Braintree Town -:- Leyton Orient
20:45, , Chesterfield -:- Maidenhead United
20:45, , Eastleigh -:- Boreham Wood
20:45, , Ebbsfleet United -:- Bromley
20:45, , FC Halifax Town -:- AFC Fylde
20:45, , Harrogate -:- Wrexham
20:45, , Salford City -:- Hartlepool United
20:45, , Solihull Moors -:- Dagenham & Redbridge
20:45, , Sutton United -:- Dover

Germany - 3. Liga
19:00, , Eintracht Braunschweig -:- Kaiserslautern
19:00, , Sportfreunde Lotte -:- Carl Zeiss Jena
19:00, , Wuerzburger Kickers -:- Meppen
19:00, , Wehen -:- Sonnenhof Grossaspach
19:00, , Hansa Rostock -:- Preussen Muenster

Germany - Regionalliga West
17:30, 50', SV Straelen 0:0 Lippstadt
19:00, , SC Verl -:- Bonner SC
19:00, , Borussia Dortmund II -:- FC Koeln II
19:30, , SC Wiedenbrueck -:- Fortuna Duesseldorf II
19:30, , Oberhausen -:- SV Roedinghausen
19:30, , Viktoria Koeln 1904 -:- FC Kaan-Marienborn 07

Lithuania - A Lyga
17:00, 83', Atlantas Klaipeda 1:0 FK Palanga

Peru - Primera Division - Clausura
22:00, , Comerciantes Unidos -:- Sport Boys

Qatar - Qatar Stars League
11:00, Pst, Al-Sailiya -:- Al-Duhail SC
11:00, Pst, Al-Khor -:- Al-Sadd

Scotland - League Cup Final Stage
20:45, , Hibernian -:- Aberdeen

Switzerland - Challenge League
19:30, , Aarau -:- Schaffhausen
20:00, , Chiasso -:- FC Rapperswil-Jona
20:00, , Servette -:- Kriens

U.A.E. - Arabian Gulf League
15:25, FT, Ajman 1:5 Al-Jazira
18:00, 39', Al-Wasl 0:0 Emirates Club

Bugün | Canlı | Dünen | Sabah
----

Sizin İp: 54.225.59.14
© Butun Huquqlar Qorunur..!
NaKaM.BiZ Chata Qayit
---
Azeri chat, sayt, pulsuz yukleme, pulsuz, mp3, mp4, 3ge, tema, sekil, sekiller, video, vidyo, prikollar, prikol, axtar, yukle, hekaye, mekan, dini chat, dini sayt, tanisliq, taniwliq, azeri forum, medeni terbiyeli cat