NaKaM.BiZ - N=1 DINI, MEDENI, SEVIYYELI AZERI CHAT
Bugün | Canlı | Dünen | Sabah
----
Sabah baş tutacaq oyunlar

19:00 Amiens -:- Rennes
19:00 Bordeaux -:- Lille
19:00 Caen -:- Montpellier
19:00 Dijon -:- Lyon
19:00 Marseille -:- Strasbourg
19:00 Nimes -:- Guingamp
21:00 Paris Saint Germain -:- Reims

18:30 Fortuna Duesseldorf -:- Bayer Leverkusen
20:30 Borussia Dortmund -:- Nuernberg
20:30 RasenBallsport Leipzig -:- VfB Stuttgart
20:30 Borussia Moenchengladbach -:- Eintracht Frankfurt
20:30 Mainz 05 -:- Wolfsburg

19:00 Udinese -:- Lazio
21:00 Atalanta -:- Torino
21:00 Cagliari -:- Sampdoria
21:00 Genoa -:- Chievo Verona
21:00 Juventus -:- Bologna
21:00 SSC Napoli -:- Parma Calcio 1913
21:00 Roma -:- Frosinone

20:00 Leganes -:- Barcelona
20:00 Athletic Bilbao -:- Villarreal
22:00 Valencia -:- Celta Vigo
22:00 Sevilla -:- Real Madrid

20:45 Arsenal -:- Brentford
20:45 West Ham United -:- Macclesfield Town
20:45 Liverpool -:- Chelsea
20:45 Nottingham Forest -:- Stoke City
21:00 Tottenham Hotspur -:- Watford

17:30 FC Inter -:- FC Lahti
17:30 Ilves -:- HJK

18:30 Jahn Regensburg -:- FC Heidenheim
18:30 St. Pauli -:- Paderborn
18:30 Erzgebirge Aue -:- Sandhausen
18:30 Magdeburg -:- Duisburg

20:00 Vidi FC -:- Mezokovesd SE

19:00 Cremonese -:- Cosenza
21:00 Foggia -:- Calcio Padova

17:00 OJC Rosmalen -:- ADO Den Haag
18:30 Excelsior Maassluis -:- PSV Eindhoven
19:45 RKAV Volendam -:- Vitesse
19:45 Eemdijk -:- ASWH
19:45 DOVO -:- SV Urk
19:45 Katwijk -:- SC Heerenveen
19:45 Groene Ster -:- TEC
19:45 Staphorst -:- PEC Zwolle
20:45 HVV Te Werve -:- Ajax

10:00 Sakhalin -:- Arsenal Tula
11:00 SKA-Khabarovsk -:- FK Akhmat
16:00 Syzran-2003 -:- FC Rostov
16:30 Luki-Energiya -:- FC Yenisey Krasnoyarsk
17:00 FC Volgar -:- Zenit St. Petersburg
17:30 Chernomorets Novorossiysk -:- Spartak Moscow
18:00 Khimki -:- Rubin Kazan
18:00 Chayka -:- Anzhi Makhachkala
18:00 Nizhny Novgorod -:- FC Ufa
19:15 Torpedo Moscow -:- Dinamo Moscow
20:00 Baltika -:- Lokomotiv Moscow

20:00 NK Krsko -:- Domzale

19:00 Hammarby -:- Elfsborg
19:00 GIF Sundsvall -:- Djurgaarden
19:00 IFK Norrkoeping -:- Malmoe FF
19:00 Oestersunds FK -:- Brommapojkarna
19:00 Trelleborgs FF -:- Dalkurd FF

20:00 Young Boys -:- St. Gallen
20:00 Basel -:- Luzern
20:00 Xamax -:- Lugano

12:00 Yeni Amasyaspor -:- Konyaspor
13:00 Van Buyuksehir Belediyespor -:- Hacettepe Spor Kulubu
13:00 Gaziantepspor -:- Dersimspor
13:00 Gumushanespor -:- Silivrispor
13:00 Kilis Belediyespor -:- Osmanlispor FK
13:00 Hatayspor -:- Erokspor
13:00 Erbaaspor -:- Eskisehirspor
13:30 Karaman Belediyespor -:- Etimesgut Belediyespor
13:30 Bartinspor -:- Sariyer
13:30 Zonguldak Komurspor -:- Bayrampasa
13:30 Karabukspor -:- Korfez SK
13:30 Kirsehir Belediyespor -:- Altay
13:30 Anadolu Selcukspor -:- Fatih Karagumruk
14:00 Istanbulspor -:- Anadolu Bagcilar Spor
14:00 Sile Yildizspor -:- Adanaspor
14:00 Bucak Belediye Oguzhanspor -:- Bugsasspor
14:00 Bandirmaspor -:- Gaziosmanpasa
14:00 Elazigspor -:- Batman Petrolspor
14:00 Darica Genclerbirligi -:- Inegolspor
14:00 Cengelkoy Futbol Yatirimlari -:- Sakaryaspor
16:00 Afjet Afyonspor -:- Siirt Il Ozel Idaresispor
18:00 Ankaragucu -:- Serik Belediyespor
18:00 Sanliurfaspor -:- Yomraspor
18:00 Kahramanmarasspor -:- Kemerspor 2003
18:00 Boluspor -:- Payasspor
18:00 Fethiyespor -:- Sancaktepe Belediyespor
19:30 Rizespor -:- Tarsus

16:00 Mariupol -:- Dynamo Kyiv

20:00 Genk -:- Lommel
20:00 Olympic Charleroi -:- Lokeren
20:00 Virton -:- Gent
20:00 Cercle Brugge -:- KFCO Beerschot-Wilrijk
20:30 KSK Heist -:- Zulte-Waregem
20:30 St.Truiden -:- KFC Duffel
20:30 Dessel -:- Royal Excel Mouscron
20:30 Hoogstraten -:- Oostende
20:30 Eendracht Aalst -:- Sporting Charleroi
20:30 Standard Liege -:- Royal Knokke FC
20:30 Deinze -:- Club Brugge
20:45 KV Mechelen -:- Royal Antwerp

00:15 Fortaleza -:- Sao Bento
02:30 Ponte Preta -:- Brasil de Pelotas

15:00 Arda Kardzhali -:- Cherno More Varna
15:00 Nesebar -:- Ludogorets Razgrad
16:00 Lokomotiv Gorna Oryahovitsa -:- Dunav Ruse
17:00 Chernomorets Balchik -:- Botev Vratsa
18:00 CSKA 1948 -:- Botev Plovdiv

02:15 Nacional -:- San Lorenzo

16:00 Loko Vltavin -:- Teplice
16:00 Olympia Radotin -:- Slovacko
16:00 Pribram -:- FC Vlasim
17:00 Sigma Olomouc -:- Trinec
18:00 FC Zbrojovka Brno -:- Slovan Liberec
18:30 Slavia Prague -:- Usti nad Labem

16:15 Hundested IK -:- Vendsyssel FF
16:30 Jammerbugt FC -:- Esbjerg fB
16:30 Dalum -:- FC Midtjylland
18:00 Naestved -:- Silkeborg
18:30 Aarhus Fremad -:- AGF
18:30 FC Roskilde -:- AaB
19:00 Fredericia -:- SoenderjyskE
19:00 HB Koege -:- FC Nordsjaelland

18:30 Pro Piacenza -:- Pistoiese
20:30 Pro Patria -:- Robur Siena
20:30 Pontedera -:- Albissola
20:30 ASDC Gozzano -:- Piacenza
20:30 Arzachena -:- Novara
20:30 Pro Vercelli -:- Alessandria
20:30 Virtus Entella -:- Olbia

16:30 Ternana -:- FeralpiSalo
18:30 Sudtirol -:- Alma Juventus Fano
18:30 Fermana -:- Giana Erminio
18:30 Gubbio -:- AlbinoLeffe
18:30 Imolese Calcio -:- Teramo
18:30 L.R. Vicenza Virtus -:- Rimini
18:30 Monza -:- Renate
18:30 Pordenone Calcio -:- Virtus Verona
19:30 Triestina -:- Ravenna
20:30 Sambenedettese -:- Vis Pesaro

16:30 Matera -:- Catania

12:30 Shonan Bellmare -:- Kawasaki Frontale

18:00 Start -:- Bodoe/Glimt
20:00 Rosenborg -:- Vaalerenga

18:30 Napredak -:- FK Crvena Zvezda

11:30 Bentleigh Greens -:- Heidelberg United
11:30 APIA Leichhardt Tigers -:- Adelaide United

16:00 FC Stadlau -:- Kapfenberger SV
18:30 Mattersburg -:- Rapid Wien
19:00 Pinzgau Saalfelden -:- SKN St. Poelten
19:00 ATSV Stadl Paura -:- LASK
19:00 SC Neusiedl am See 1919 -:- FC Wacker Innsbruck
20:30 Schwaz -:- Salzburg
20:45 Austria Wien -:- Sturm Graz

18:00 Qarabag FK -:- Zira

15:30 FC Torpedo Minsk -:- BATE Borisov

16:00 FK Tuzla City -:- FK Krupa
16:00 GOSK Gabela -:- Celik Zenica
16:00 FK Zvijezda 09 -:- Radnik Bijeljina
17:00 Zrinjski Mostar -:- FK Mladost Doboj Kakanj
17:30 FK Sarajevo -:- Siroki Brijeg
20:30 Zeljeznicar -:- Sloboda Tuzla

13:30 Liaoning Hongyun -:- Meizhou Meixian Techand

13:35 Guangzhou R&F F.C. -:- Beijing Guoan

19:00 Aalen -:- Karlsruher SC
19:00 KFC Uerdingen -:- FSV Zwickau
19:00 Osnabrueck -:- Fortuna Koeln
19:00 Unterhaching -:- 1860 Muenchen

19:00 Borussia Moenchengladbach II -:- RW Essen
19:30 Alemannia Aachen -:- TV Herkenrath
19:30 Wattenscheid -:- Wuppertal

20:30 CSD Municipal -:- Club Xelaju
22:00 Iztapa -:- Comunicaciones FC

19:45 Maccabi Tel Aviv -:- Maccabi Haifa

12:00 Kyoto Sanga FC -:- Avispa Fukuoka

12:00 Jubilo Iwata -:- Consadole Sapporo
12:00 Kashima Antlers -:- Sanfrecce Hiroshima

11:00 FC Kyzylzhar Petropavlovsk -:- Shakhter Karagandy
12:00 Zhetysu Taldykorgan -:- Ordabasy Shymkent
12:00 Kaisar Kyzylorda -:- Kairat Almaty
14:00 Akzhaiyk Uralsk -:- Tobol Kostanay
14:30 Atyrau -:- FC Astana
16:00 Aktobe -:- Irtysh Pavlodar

16:00 Lietava Jonava -:- Zalgiris Vilnius
19:00 Suduva -:- Trakai FK

19:30 CS Fola Esch -:- F91 Dudelange

15:30 FC Academy Pandev -:- Renova
15:30 FK Vardar Skopje -:- FK Sileks
15:30 Makedonija GjP -:- Rabotnicki
15:30 Belasica -:- Shkupi
15:30 KF Shkendija -:- Pobeda

02:00 Necaxa -:- Leon
02:00 Pachuca -:- Cafetaleros de Tapachula
04:15 CF America -:- FC Juarez
04:15 Tijuana -:- Cruz Azul

17:00 Lobi Stars -:- Heartland Owerri
17:00 Akwa United -:- Katsina United
17:00 Wikki Tourist -:- Nasarawa United
17:00 Ifeanyi Ubah United -:- Rivers United FC
17:00 Kwara United -:- Abia Warriors
17:00 Niger Tornadoes -:- El Kanemi Warriors
17:00 Yobe Desert Stars -:- Plateau United
17:00 Go Round -:- Kano Pillars
17:00 Enugu Rangers -:- Sunshine Stars
17:00 MFM FC -:- Enyimba

00:30 Academia Cantolao -:- Sport Huancayo
20:00 Universidad San Martin -:- Ayacucho FC
22:30 CD UT Cajamarca -:- Binacional

10:00 FC Chita -:- Irtysh

17:55 Al Ittihad -:- Al-Wehda

20:45 Hearts -:- Motherwell
20:45 Rangers -:- Ayr United
20:45 St.Johnstone -:- Celtic

15:45 Albirex Niigata FC -:- Home United FC
15:45 Brunei DPMM -:- Balestier Khalsa FC

19:30 Baroka FC -:- Free State Stars

07:00 Gangwon FC -:- Suwon Bluewings
07:00 Sangju Sangmu -:- Pohang Steelers
07:00 Daegu FC -:- Gyeongnam FC
08:00 Ulsan Hyundai -:- Jeju United
09:00 FC Seoul -:- Incheon United
09:00 Jeonbuk FC -:- Jeonnam Dragons

20:00 Winterthur -:- Lausanne
20:00 Wil -:- FC Vaduz

13:00 CS Hammam-Lif -:- Etoile du Sahel
16:30 Esperance -:- Stade Tunisien

21:30 Deportivo Anzoategui -:- Atletico Venezuela
21:30 Academia Puerto Cabello -:- Carabobo FC
22:00 Metropolitanos FC -:- Zamora FC
22:00 Trujillanos FC -:- Deportivo Tachira
23:00 Aragua FC -:- Monagas SC
23:45 Portuguesa FC -:- Zulia

18:00 Broendby -:- Juventus
18:00 Sparta Prague -:- Ajax
18:00 VfL Wolfsburg -:- Thor/KA
18:00 Barcelona -:- BIIK Kazygurt
18:00 Linkoepings FC -:- WFC Zhytlobud 1 Kharkiv
19:00 FC Rosengaard -:- VDV Ryazan
19:00 Bayern Munich -:- ZFK Spartak Subotica
19:00 Fortuna Hjoerring -:- Fiorentina
20:00 Manchester City -:- Atletico Madrid
20:30 Chelsea Ladies -:- SFK 2000 Sarajevo

16:45 Klepp -:- Trondheims-Oern

Bugün | Canlı | Dünen | Sabah
----

Sizin İp: 54.225.59.14
© Butun Huquqlar Qorunur..!
NaKaM.BiZ Chata Qayit
---
Azeri chat, sayt, pulsuz yukleme, pulsuz, mp3, mp4, 3ge, tema, sekil, sekiller, video, vidyo, prikollar, prikol, axtar, yukle, hekaye, mekan, dini chat, dini sayt, tanisliq, taniwliq, azeri forum, medeni terbiyeli cat