NaKaM.BiZ - N=1 DINI, MEDENI, SEVIYYELI AZERI CHAT
Bugün | Canlı | Dünen | Sabah
----
Dünen baş tutmuş oyunların neticeleri

International - Champions League Qualification
19:00, FC Sheriff 3:0 Torpedo Kutaisi
19:00, Qarabag FK 0:0 Olimpija Ljubljana
19:00, Zrinjski Mostar 1:1 Spartak Trnava
19:45, Rosenborg 3:1 Valur
20:00, Sutjeska 0:2 FC Astana
20:45, Celtic 3:0 Alashkert FC

International - Europa League Qualification
18:00, Zeljeznicar 3:1 Trans Narva

Brazil - Serie B
00:15, Avai FC 0:0 Atletico GO
01:30, Vila Nova 0:0 Brasil de Pelotas
01:30, Sampaio Correa 0:0 Juventude
02:30, Guarani 2:3 Figueirense

International - Club Friendlies
15:00, FC Emmen 3:2 Jong AZ Alkmaar
16:35, Dijon 2:2 Sporting Charleroi
17:05, CS Auronzo 0:20 Lazio
17:05, Fulham 0:3 Fenerbahce
17:05, SPAL 2013 6:1 Ankaran Hrvatini
17:30, Fiorentina 2:1 Hellas Verona
18:00, Dijon -:- Fulham
18:00, Bochum 2:0 Stoke City
18:05, SV Rossbach/Verscheid 0:7 Bayer Leverkusen
18:05, Hannover 96 2:0 FSV Wacker Nordhausen
18:30, Sion 2:0 Inter
18:30, Dynamo Dresden 0:0 Huddersfield Town
18:30, Augsburg 2:1 Middlesbrough
18:35, KV Mechelen 0:0 Club Brugge
18:40, FV Illertissen 3:3 VfB Stuttgart
19:00, FC Wegberg-Beeck 0:5 Fortuna Duesseldorf
19:00, Red Star 2:1 Reims
19:00, Tubize 0:1 Standard Liege
19:00, Bordeaux 2:1 Saint-Etienne
19:00, SC Heerenveen 1:1 FC Twente
19:00, PSV Eindhoven 3:1 Galatasaray
19:05, FC Groningen 0:1 KFC Uerdingen
19:30, Wittenhorst 0:1 VVV-Venlo
19:30, AZ Alkmaar 2:0 Panathinaikos
19:40, Nantes 1:2 Marseille
20:00, Bodmin Town 1:11 Cardiff City
20:30, Mansfield Town 3:1 Derby County
20:35, Montelupo 0:5 Empoli
20:45, Bury 1:1 Everton
21:00, Real Betis 1:1 Braga

International - Copa Sudamericana
00:30, Caracas 2:0 Sport Huancayo
02:45, Lanus 1:0 Atletico Junior

Japan - J. League
12:00, Shimizu S-Pulse 3:0 Cerezo Osaka
12:00, Jubilo Iwata 3:3 Kashima Antlers
12:00, Sanfrecce Hiroshima 4:0 Gamba Osaka
12:00, V-Varen Nagasaki 0:1 Vissel Kobe
12:05, Consadole Sapporo 1:2 Kawasaki Frontale
12:05, Vegalta Sendai 2:8 Yokohama F.Marinos
12:05, Kashiwa Reysol 0:1 FC Tokyo
12:05, Shonan Bellmare 1:1 Sagan Tosu
12:35, Urawa Red Diamonds 3:1 Nagoya Grampus Eight

Singapore - S.League
13:45, Albirex Niigata FC 5:1 Young Lions
14:15, Brunei DPMM 1:1 Tampines Rovers FC

Argentina - Cup
02:10, Villa Dalmine 4:3 CD UAI Urquiza

China - Super League
13:35, Shanghai Shenhua 1:0 Tianjin Teda
13:35, Dalian Yifang 0:0 Hebei CFFC
13:35, Beijing Guoan 2:1 Henan Jianye
13:35, Guangzhou Evergrande 4:0 Guizhou Hengfeng

China - China League
13:30, Shijiazhuang Ever Bright 2:1 Yanbian
13:30, Meizhou Hakka 3:3 Qingdao Huanghai

Iceland - Cup
21:15, Vikingur Reykjavik 0:1 Vikingur Olafsvik

Indonesia - Liga 1
08:35, Persipura Jayapura 0:0 PSIS
10:30, Mitra Kukar 3:0 Sriwijaya FC
13:30, Persebaya Surabaya 2:0 PSMS

Malaysia - Super Liga
15:00, Melaka United 2:2 Pahang
15:00, Kuala Lumpur FA 1:5 Perak
15:00, Negeri Sembilan 3:1 Selangor
15:00, PKNP FC 0:1 Selangor Pkns FC

Malaysia - Premier League
14:15, Sabah FA 0:0 Pulau Pinang
15:00, PDRM 1:2 UiTM
15:00, Felcra FC 1:2 Johor Darul Ta'zim II

Nigeria - Professional Football League
17:00, Enyimba -:- Rivers United FC
17:00, Enugu Rangers -:- Nasarawa United
17:00, Go Round -:- Katsina United
17:00, Yobe Desert Stars -:- Heartland Owerri
17:00, Niger Tornadoes -:- Lobi Stars
17:00, Kwara United -:- Akwa United
17:00, Ifeanyi Ubah United -:- Wikki Tourist
17:00, Sunshine Stars -:- Abia Warriors
17:00, Kano Pillars -:- El Kanemi Warriors
17:00, MFM FC -:- Plateau United

Paraguay - Division Profesional - Clausura
01:00, Nacional 1:2 Olimpia
22:50, Guarani 1:0 Deportivo Capiata

Russia - PFL Zone Center
15:00, Torpedo Moscow -:- Khimki 2
16:00, Strogino 0:3 Saturn Ramenskoye
16:00, Khimik Novomoskovsk 0:0 Kaluga
17:00, Sokol Saratov 2:1 Dinamo Briansk
17:00, Kvant Obninsk 2:1 Metalurg Lypetsk
17:30, FC Ryazan 0:1 FC Rotor Volgograd II
17:30, Salyut Belgorod 1:3 Zorky Krasnogorsk

Russia - PFL Zone West
15:00, Leningradets 2:0 Lokomotiv-Kazanka Moscow
16:00, Znamya 0:1 Tekstilshchik
17:00, Chertanovo Moscow 2 3:2 Murom
17:00, Kolomna 1:2 Veles Moscow
17:30, Luki-Energiya 0:0 FC Dolgoprudny
17:30, Pskov 747 1:4 Torpedo Vladimir

Scotland - League Cup Grp. C
21:00, Cove Rangers 1:2 Hearts

South Korea - K-League 1
12:00, Jeonbuk FC 1:0 Jeju United
12:30, FC Seoul 2:1 Jeonnam Dragons
12:30, Suwon Bluewings 5:2 Incheon United
12:30, Daegu FC 0:1 Pohang Steelers
12:30, Sangju Sangmu 0:1 Gyeongnam FC
13:00, Gangwon FC 3:3 Ulsan Hyundai

Bugün | Canlı | Dünen | Sabah
----

Sizin İp: 54.224.83.221
© Butun Huquqlar Qorunur..!
NaKaM.BiZ Chata Qayit
---
Azeri chat, sayt, pulsuz yukleme, pulsuz, mp3, mp4, 3ge, tema, sekil, sekiller, video, vidyo, prikollar, prikol, axtar, yukle, hekaye, mekan, dini chat, dini sayt, tanisliq, taniwliq, azeri forum, medeni terbiyeli cat